Inmiddels ben ik ongeveer een week bezig met de volgende Bottle-Share. Uiteraard is het niet zo extreem veel werk, maar de doorlooptijd is niet heel hoog. Voornamelijk het wachten op genoeg inschrijvingen duurt vrij lang.
Momenteel is de eerste ‘definitieve’ lijst helemaal gevuld en is op een paar bevestigingen en inschrijvingen na ook de reservelijst gevuld. Als de openstaande voor-inschrijvingen alsnog bevestigen en er nog 4 personen inschrijven gaat ook plaats 14 tot en met 27 door!
Ik heb inmiddels ook een voorselectie gemaakt van de flessen die ik in de Bottle-Share wil gaan samplen. Uiteraard is dit nog onder voorbehoud, want als ze uitverkocht zijn bij de SMWS zal ik iets anders moeten zoeken.
Het is het leukst om zoveel mogelijk verschillende soorten whisky te proberen uit verschillende delen van Schotland. Alle erkende regio’s (Islay, Highlands, Lowlands, Campbeltown, Speyside en zelfs een ander eiland) zitten er in: 1 Lowlands, 1 Campbeltown, 2 Islay, 2 Highland, 2 Speyside, 1 Orkney en 1 Grain whisky!
De leeftijden varieren van 10 jaar oud tot 23 jaar oud en een paar van de gekozen distilleerderijen zijn erg populaire clubs waar veel mooie whisky’s vandaan komen. Ik probeer via via nog een mooie Japanner erbij te krijgen, maar ik weet nog niet precies welke er dan uit gaat! Het is ook maar de vraag of dat gaat lukken.
2 van de gekozen distilleerderijen zijn inmiddels gesloten, wat het, wat mij betreft, altijd nog ietsje leuker maakt om daar whisky’s van te proeven!